Mistrzostwo Województwa Amatorów dla Korony Lubsko

Korona Lubsko wygrywa Mistrzostwo Województwa Lubuskiego Amatorów! W zakończonym 21.05.2017 r. w Lubsku miejscowi byli zdecydowanie najlepszą ekipą turnieju i zasłużenie wywalczyli złoto. Kolejne miejsca na podium zajęli: ZSM Zastal i Solid-Bud Developer, który w meczu o III miejsce dopiero po dogrywce pokonał Toscanię. MVP Mistrzostw uznano Huberta Kondyckiego, który w meczu finałowym zdobył 27pkt. (5/8 za 3pkt!). Specjalne podziękowania na ręce Marka Gutowskiego oraz Województwa Lubuskiego, LO III w Zielonej Górze i samorządu miasta Lubsko.

TABELA:

1. SOLID-BUD DEVELOPER       6, 3-0, 195-106 (+89)
2. TOSCANIA                          4, 1-2, 164-149 (+15)
3. PIJAKI Z JEDNEJ PAKI          4, 0-3, 99-190 (-91)
4. WSTK WSCHOWA (PK)         5, 2-1, 131-144 (-13)

HALA WS LUBSKO: GR. B
KORONA LUBSKO - SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL NOWA SÓL 63:44
ZSM ZASTAL - KORONA LUBSKO 59:77
SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL NOWA SÓL – ZSM ZASTAL 36:54

TABELA:

1. KORONA LUBSKO                                          4, 2-0, 140-122 (+18)
  2. ZSM ZASTAL                                                 3, 1-1, 113-113 (0)
  3. SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL NOWA SÓL               2, 0-2, 80-117 (-37)

Drużyna BASKET SIÓDEMKA GORZÓW WLKP. nie dojechała na turniej i została zdyskwalifikowana z MWLA.