Lubuski Związek Koszykówki Lubuski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

LNBA 2019/2020 START!

 Weekend 27-29.09.2019 był pierwszym w rozgrywkach Lubuskiego Nurtu Basketu Amatorskiego w sezonie 2019/2020. W rozgrywkach bierze udział 37 drużyn, które rywalizują w trzech ligach: Dywizji Atlantyckiej, Centralnej i Wschód/Zachód. 

 Kilka spotkań było niezywkle ciekawych co wróży bardzo ciekawy sezon. 

Wyniki z minionego weekendu: 

DYWIZJA ATLANTYCKA – 1 kolejka

WATAHA.PL – GALERIA SREBRA HILENBRAND 57:77
WATAHA: Banach 17, Stankiewicz 15 (1), Maćkiewicz 8 (2), Urbaniak 8
GALERIA: Bujalski 20 (4), Rabęda 15 (4), Hilenbrand 13

ALDEMED CENTRUM MEDYCZNE – GEODEZJA CYTRYCKI BIOTLEY 67:87
ALDEMED: Duszyński 32 (2), Gałka 11 (2), Chałupczyński 10
AZS: Stefanowicz 24 (6), Magdziej 23 (7), Radkiewicz i Cytrycki (2) po 9

KORONA FELGENHAUER LUBSKO – SUPERUBEZPIECZENIA.PL 72:83
KORONA: Kamiński 21 (4), Szeliga 17 (1), Mackiewicz 12
SUPER: Cielma 22 (4), Kowalski 16, Ogrodowski 14

KAWON AVE GTI - WIĘZIENIE STANOWE OHIO 69:95
KAWON: Krawczyk P. 23 (2), Krawczyk A. 14, Wróbel 10
WSO: Kokociński 23 (1), Maćkowiak 22 (2), Pytko 19 (1)

Aktualna tabela: http://rozgrywki.lubuskikosz.pl/liga/178/tabela.html

DYWIZJA CENTRALNA – 1 kolejka

DGA - BESTIA 105:50
DGA – Franek 21 (1), Krukowski 18 (2), Hojan 16 (2)
BESTIA – Kunc 14, Hossa D. (1) i Soszka (2) po 12

ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW – MAJAMI HIT 63:66
WSW – Zieniewicz 16 (1), Gryglicki P. 15, Przytuła i Gryglicki W. (2) po 8
MAJAMI – Winiarski 12 (2), Piotrowicz 11 (3), Rafalik 10 (2)

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI - SYPNIEWSKI TEAM 54:46
PIJAKI – Muńko B. 13, Lepko 12, Jędrzejczyk 7 (1)
SYPNIEWSKI – Kucharski P. 10 (2), Marcinowski 9 (2), Adamczewski 7

IDEA CONCEPT – ŻYRANDOLE 76:52
IDEA – Hajdamacha 33, Daniszewski 26, Osiński i Szymański po 6
ŻYRANDOLE – Huszcza G. 13, Huszcza H. 8 (1), Kaźmierczak (1) i Wesołowski po 6

RKA INSTALTELECOM.PL - BATCAR 63:83
RKA – Gogół 33 (5), Siwicki 8 (1), Kamiński 7
BATCAR – Błoszyk 22 (6), Matuszewski 17 (3), Ostrowski 13 (1)

ARPOL – LUBUSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE 72:59
ARPOL – Waloryszek 15, Łopiński 12, Mowczan (2) i Napierała i Janowicz po 9
LCL – Janecki R. 29 (3), Brzeczka 14 (2), Dziewa 13 (3)

Aktualna tabela: http://rozgrywki.lubuskikosz.pl/liga/209/tabela.html

DYWIZJA WSCHODNIO –ZACHODNIA  - 1 kolejka

HARD BOYS – 5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII 45:48
HARD – Skonieczny 12, Konieczny 11, Kurek 10
5LPA – Szczeciński 11, Ostynowicz 10 (2), Karaś (1) i Poźniak (1) po 7

EBRO - KPL MORDEL GOSPODARSTWO OGRODNICZE 62:55
EBRO – Wieczorek 18 (2), Puchan 10, Kibała 7 (1)
KPL – Levchenko 26 (7), Jągowski 10, Masłowski (1) i Sobociński (1) po 7

ECORAX KLUB KOKOSA – WAŻNE ŻEBY GRAĆ 53:43
ECORAX – Szymkowiak 14 (3), Karasz 14, Bonderowicz 11
WAŻNE – Struzik 13 (2), Uklejka (1) i Hanc po 8

NIEBIESCY – SAVICKI.PL RUN&GUN 66:44
NIEBIESCY – Mroczkowski 14, Stelmasik 13, Dąbrowski 11
SAVICKI – Zubek 11, Waśniewski 8, Koc 6

MENCZESTER JUNAJTED – BOHAR PALETY BASKET 77:78
MENCZESTER – Rudziński R. 21 (4), Gołąb W. 15 (3), Czechowski i Radczyc Przem. po 9
BOHAR – Zborowski 15 (1), Michalski 13 (1), Dubniewski 12

JUŻ MI NIE PODAWAJ – SKY-HIGH 65:44
JUŻ MI – Szymczak 18 (6), Krzyżanowski 14, Świec 10
SKY – Szpak 11, Włodarczyk 10, Wójcik 8 (1)

Aktualna tabela: http://rozgrywki.lubuskikosz.pl/liga/210/tabela.html

 

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Sportowa Zielona Góra Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów Wielkopolski RTV Lubuska Teletop Zastal