Jesteś tutaj: Strona główna » LNBA » Dywizja Atlantycka

KOMPLETNE POMECZOWE STATYSTYKI DYWIZJI ATLANTYCKIEJ:

KOLEJKA XV

CEMBE - ALDEMED CENTRUM MEDYCZNE 59:64, 25.02.2017 r., g. 16:15

SOLID-BUD DEVELOPER - BOHAR PALETY 83:63, 25.02.2017 r., g. 14:30

EXPETO – UROLOG 60:50, 25.02.2017 r., g. 17:45

ZSM ZASTAL - SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL 100:50, 25.02.2017 r., g. 12:00

 

KOLEJKA XIV

UROLOG – CEMBE 60:79, 19.02.2017 r., g. 13:30

ALDEMED CENTRUM MEDYCZNE - KORONA LUBSKO 67:78, 19.02.2017 r., g. 15:15

SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL - BOHAR PALETY 83:86, 19.02.2017 r., g. 16:45

Mecz zaległy z XIII kolejki

EXPETO - SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL 94:59, 17.02.2017 r., g. 20:40

Mecze przełożone

ENERGY BROKER POLAND OVB ZG - SOLID-BUD DEVELOPER

ZSM ZASTAL – EXPETO

 

KOLEJKA XIII

KORONA LUBSKO – UROLOG 94:72, 21.01.2017 r., 13:30

CEMBE - ZSM ZASTAL 66:92, 21.01.2017 r., 15:00

BOHAR PALETY - ENERGY BROKER POLAND OVB ZG 61:98, 21.01.2017 r., 16:00

SOLID-BUD DEVELOPER - ALDEMED CENTRUM MEDYCZNE 64:60, 21.01.2017 r., 17:45

EXPETO - SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL - przełożony

 

KOLEJKA XII

ALDEMED CENTRUM MEDYCZNE - BOHAR PALETY 80:72, 14.01.2017 r., 14:15

UROLOG - SOLID-BUD DEVELOPER 49:83, 15.01.2017 r., 12:00

ZSM ZASTAL - KORONA LUBSKO 62:94, 15.01.2017 r., 13:30

EXPETO – CEMBE 62:58, 15.01.2017 r., 15:15

SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL - ENERGY BROKER POLAND OVB ZG 54:85, 15.01.2017 r., 16:45

 

KOLEJKA XI

BOHAR PALETY – UROLOG 52:50, 7.01.2017 r., 13:30

SOLID-BUD DEVELOPER - ZSM ZASTAL 92:68, 07.01.2017 r., 15:00

ENERGY BROKER POLAND OVB ZG – ALDEMED 66:70, 07.01.2017 r., 16:45

CEMBE - SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL 93:83, 07.01.2017 r., 18:15

KORONA LUBSKO – EXPETO 73:67, 08.01.2017 r., 16:45

 

KOLEJKA IX (mecz zaległy)

ZSM ZASTAL - ENERGY BROKER POLAND – OVB ZIELONA GÓRA 50:62 (18.12.2016, 16:30)

 

KOLEJKA X

ZSM ZASTAL - BOHAR PALETY  61:54 (10.12.2016, 12:00)

CEMBE - KORONA LUBSKO 55:95 (11.12.2016, 13:30)

UROLOG - ENERGY BROKER POLAND – OVB ZIELONA GÓRA 47:100 (11.12.2016, 13:30)

SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL - ALDEMED Centrum Medyczne 67:71 (11.12.2016, 15:00)

EXPETO – SOLID-BUD DEVELOPER 55:83 (11.12.2016, 16:30)

 

KOLEJKA IX

CEMBE – SOLID-BUD DEVELOPER 47:81 (3.12.2016, 18:45)

UROLOG - ALDEMED Centrum Medyczne 54:87 (4.12.2016, 13:00)

EXPETO - BOHAR PALETY 92:85 (4.12.2016, 14:30)

KORONA LUBSKO - SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL 121:72 (4.12.2016, 16:00)

ENERGY BROKER POLAND – OVB ZIELONA GÓRA - ZSM ZASTAL PRZEŁOŻONY

 

KOLEJKA VIII

SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL – UROLOG 65:73 (26.11.2016, g. 15:00)

BOHAR PALETY – CEMBE 65:58 (26.11.2016, g. 16:30)

ALDEMED Centrum Medyczne - ZSM ZASTAL 68:57 (27.11.2016, g. 13:00)

TOSCANA - KORONA LUBSKO 82:58 (27.11.2016, g. 14:30)

ENERGY BROKER POLAND – OVB ZIELONA GÓRA - EXPETO 45:56 (27.11.2016, g. 16:00)

 

KOLEJKA VII

ZSM ZASTAL – UROLOG 68:62 (19.11.2016, g. 12:00)

TOSCANA - SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL 108:60 (19.11.2016, g. 13:30)

CEMBE - ENERGY BROKER POLAND – OVB ZIELONA GÓRA 56:72 (19.11.2016, g. 15:15)

EXPETO - ALDEMED Centrum Medyczne 49:71 (19.11.2016, g. 16:45)

KORONA LUBSKO - BOHAR PALETY 84:65 (19.11.2016, g. 18:30)

 

KOLEJKA VI

ALDEMED Centrum Medyczne – CEMBE 58:66 (12.11.2016, g. 13:00)

BOHAR PALETY – TOSCANA 46:98 (12.11.2016, g. 14:30)

SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL - ZSM ZASTAL 50:93 (13.11.2016, g. 13:00)

ENERGY BROKER POLAND – OVB ZIELONA GÓRA - KORONA LUBSKO 65:82 (12.11.2016, g. 16:00)

UROLOG – EXPETO 45:77 (13.11.2016, g. 14:45)

 

KOLEJKA V:

TOSCANA - ENERGY BROKER 68:67 (05.11.2016, g. 16:00)

BOHAR PALETY -  SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL 73:61 (05.11.2016, g. 17:30)

CEMBE - UROLOG 74:48 (05.11.2016, g. 19:00)

KORONA LUBSKO - ALDEMED 63:74 (06.11.2016, g. 15:00)

EXPETO - ZSM ZASTAL  85:83 (06.11.2016, g. 16:30)


KOLEJKA IV

ALDEMED – TOSCANA 72:68, (22.10.2016, g. 16:30)

ZSM ZASTAL – CEMBE 56:62, (22.10.2016, g. 18:00)

ENERGY BROKER - BOHAR PALETY 57:44, (22.10.2016, g. 19:30)

SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL – EXPETO 58:77, (23.10.2016, g. 15:00)

UROLOG - KORONA LUBSKO 52:97, (23.10.2016, g. 16:30)


KOLEJKA III

ALDEMED – SIGMAPIT, 14.10.2016, g. 20:40 (mecz zaległy z I kolejki)

CEMBE – EXPETO, 15.10.2016, 17:30

KORONA LUBSKO - ZSM ZASTAL, 15.10.2016, 19:00

TOSCANA – UROLOG, 16.10.2016, 13:30

BOHAR PALETY – ALDEMED, 16.10.2016, 15:00

ENERGY BROKER - SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL 16.10.2016, 16:30

 

KOLEJKA II

ZSM ZASTAL – TOSCANA, 07.10.2016 R., 20:40

SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL – CEMBE, 08.10.2016 R., 16:30

ALDEMED - ENERGY BROKER POLAND OVB ZG, 08.10.2016 R., 18:00

UROLOG – BOHAR PALETY, 08.10.2016 R., 19:30

EXPETO – KORONA LUBSKO, 09.10.2016 R., 16:30

 

 

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Zielonogórski portal sportowy Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów RTV Lubuska TELETOP Gorzów Zastal
System: Dream CMS © 2017 Lubuski Związek Koszykówki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. akceptuj ✓