Jesteś tutaj: Strona główna » LNBA » Dywizja Zachodnia

PEŁNE STATYSTYKI DYWIZJA ZACHODNIA

KOLEJKA XIX

KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY - RYCERZE KRÓLA ARTURA 50:70, 24.02.2017 r., g. 20:40

BACHUSY REAKTYWACJA – ARPOL 67:49, 25.02.2017 r., g. 14:30

BESTIA - PIJAKI Z JEDNEJ PAKI  52:85, 25.02.2017 r., g. 16:00

NIEBESCY - DUAL MEBLE 73:43, 25.02.2017 r., g. 16:45

DRAGONS - GRUPA 24 49:60, 25.02.2017 r., g. 17:45

WIĘZIENIE STANOWE OHIO - OPGK GEOMAP 56:68, 26.02.2017 r., g. 13:30

 

KOLEJKA XVIII

RYCERZE KRÓLA ARTURA – BESTIA 69:59, 18.02.2017 r., g. 14:30

DUAL MEBLE - BACHUSY REAKTYWACJA 52:81, 18.02.2017 r., g. 14:30

GRUPA 24 - OPGK GEOMAP 47:49, 18.02.2017 r., g. 16:15

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI  - WIĘZIENIE STANOWE OHIO 92:81, 19.02.2017 r., g. 13:30

DRAGONS – NIEBESCY 44:77, 19.02.2017 r., g. 16:45

ARPOL - KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY 49:62, 19.02.2017 r., g. 18:15

 

KOLEJKA XVII

WIĘZIENIE STANOWE OHIO - RYCERZE KRÓLA ARTURA 60:51, 11.02.2017 r., 14:30

BACHUSY REAKTYWACJA – DRAGONS 80:45, 11.02.2017 r., 17:45

OPGK GEOMAP - PIJAKI Z JEDNEJ PAKI  75:84, 12.02.2017 r., 13:30

KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY - DUAL MEBLE 57:40, 12.02.2017 r., 15:00

BESTIA – ARPOL 56:74, 12.02.2017 r., 15:00

NIEBESCY - GRUPA 24 59:44, 12.02.2017 r., 16:45

 

KOLEJKA XVI

DUAL MEBLE – BESTIA 46:81, 22.01.2017 r., 13:00

GRUPA 24 - PIJAKI Z JEDNEJ PAKI  49:123, 22.01.2017 r., 13:30

NIEBESCY - BACHUSY REAKTYWACJA 53:88, 22.01.2017 r., 15:00

RYCERZE KRÓLA ARTURA - OPGK GEOMAP 58:48, 22.01.2017 r., 16:15

DRAGONS - KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY 62:82, 22.01.2017 r., 17:45

ARPOL - WIĘZIENIE STANOWE OHIO 73:52, 22.01.2017 r., 19:15

Mecz zaległy:

GRUPA 24 - RYCERZE KRÓLA ARTURA 56:89, 20.01.2017 r., 20:40

 

KOLEJKA XV

OPGK GEOMAP – ARPOL 64:58 (po dogrywce), 13.01.2017 r., 20:40

WIĘZIENIE STANOWE OHIO - DUAL MEBLE 87:34, 14.01.2017 r., 12:30

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI - RYCERZE KRÓLA ARTURA 63:54, 14.01.2017 r., 14:30

KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY – NIEBESCY 61:46, 14.01.2017 r., 15:45

BACHUSY REAKTYWACJA – GRUPA 24 66:84, 15.01.2017 r., 15:00

BESTIA – DRAGONS 45:62, 15.01.2017 r., 18:15

 

KOLEJKA XIV

DUAL MEBLE - OPGK GEOMAP 59:82, 07.01.2017 r., 16:15

NIEBESCY - BESTIA 58:49, 08.01.2017 r., 16:45

DRAGONS – WIĘZIENIE STANOWE OHIO 54:81, 08.01.2017 r., 18:15

BACHUSY REAKTYWACJA - KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY 66:75, 08.01.2017 r., 19:45

ARPOL - PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 72:56, 08.01.2017 r., 20:00

GRUPA 24 - RYCERZE KRÓLA ARTURA – przełożony na 20.10.2017 r., 20:40

 

KOLEJKA XIII

KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY - GRUPA24 84:52 (17.12.2016, 16:00)

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI - DUAL MEBLE 88:58 (18.12.2016, 13:30)

BESTIA - BACHUSY REAKTYWACJA 45:68 (18.12.2016, 14:30)

RYCERZE KRÓLA ARTURA  – ARPOL 63:56 (18.12.2016, 15:00)

WIĘZIENIE STANOWE OHIO – NIEBIESCY 72:66 (18.12.2016, 19:00)

OPGK GEOMAP – DRAGONS 59:57 (18.12.2016, 19:30)

Mecze zaległe:

OPGK GEOMAP - WIĘZIENIE STANOWE OHIO 70:61 (17.12.2016, 14:30)

BESTIA – RYCERZE KRÓLA ARTURA 63:39 (16.12.2016, 20:40)

 

KOLEJKA XII

GRUPA24 – ARPOL 27:85 (10.12.2016, 15:00)

KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY - BESTIA 72:62 (11.12.2016, 12:00)

BACHUSY REAKTYWACJA - WIĘZIENIE STANOWE OHIO 94:78 (11.12.2016, 15:00)

NIEBIESCY - OPGK GEOMAP 51:80 (11.12.2016, 18:00)

DUAL MEBLE - RYCERZE KRÓLA ARTURA 47:92 (11.12.2016, 19:30)

DRAGONS - PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 39:83 (11.12.2016, 19:30)

KOLEJKA IX (mecz zaległy)

BACHUSY REAKTYWACJA- RYCERZE KRÓLA ARTURA 80:62 (10.12.2016, 13:30)

KOLEJKA XI

BESTIA - GRUPA24 48:45 (3.12.2016, 14:00)

DUAL MEBLE – ARPOL 36:118 (3.12.2016, 14:30)

DRAGONS - RYCERZE KRÓLA ARTURA 38:47 (3.12.2016, 15:30)

KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY - WIĘZIENIE STANOWE OHIO 59:55 (3.12.2016, 19:15)

BACHUSY REAKTYWACJA - OPGK GEOMAP 72:53 (4.12.2016, 12:00)

NIEBIESCY - PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 51:85 (4.12.2016, 18:15)

 

KOLEJKA X

WIĘZIENIE STANOWE OHIO – BESTIA 75:58 (26.11.2016, g. 16:00)

RYCERZE KRÓLA ARTURA – NIEBIESCY 63:53 (27.11.2016, g. 14:00)

GRUPA24 - DUAL MEBLE 58:36 (27.11.2016, g. 15:00)

OPGK GEOMAP - KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY (27.11.2016, g. 18:00)

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI - BACHUSY REAKTYWACJA (27.11.2016, g. 19:30)

ARPOL – DRAGONS (27.11.2016, g. 15:45) – mecz nie odbył się, brak drużyny DRAGONS

 

KOLEJKA VI (mecz zaległy)

DUAL MEBLE – KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY 37:72 (25.11.2016, g. 20:40)

 

KOLEJKA IX

WIĘZIENIE STANOWE OHIO - GRUPA24 85:59 (19.11.2016, g. 14:30)

DRAGONS - DUAL MEBLE 107:35 (19.11.2016, g. 17:30)

BESTIA – OPGK GEOMAP 47:40 (209.11.2016, g. 13:30)

KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY - PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 67:59 (20.11.2016, g. 14:00)

NIEBIESCY – ARPOL 53:91 (20.11.2016, g. 15:00)

BACHUSY REAKTYWACJA - RYCERZE KRÓLA ARTURA – mecz przerwany ze względu na problem techniczne na sali - przeniesiony na inny termin

 

KOLEJKA VIII

RYCERZE KRÓLA ARTURA - KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY 66:68 (12.11.2016, g.16:00)

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI  - BESTIA  59:72 (13.11.2016, g.14:00)

DUAL MEBLE - NIEBIESCY 72:71 (13.11.2016, g.16:15)

ARPOL - BACHUSY REAKTYWACJ  60:56 (13.11.2016, g.17:00)

GRUPA24 – DRAGONS 34:61 (13.11.2016, g.18:30)

 

KOLEJKA VII

OPGK GEOMAP - GRUPA24 88:38 (05.11.2016, g. 14:30)

NIEBIESCY – DRAGONS 81:55 (05.11.2016, g. 17:45)

WIĘZIENIE STANOWE OHIO - PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 87:67 (05.11.2016, g. 19:15)

KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY – ARPOL (06.11.2016, g. 15:00)

BACHUSY REAKTYWACJA – DUAL MEBLE (06.11.2016, g. 16:30)

 

KOLEJKA VI

ARPOL - BESTIA 74:54 (29.10.2016, 14:30)

DRAGONS - BACHUSY REAKTYWACJA 42:95 (29.10.2016, 16:00)

GRUPA24 - NIEBIESCY 43:70 (30.10.2016, 15:15)

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI - OPGK GEOMAP 65:59 (30.10.2016, 16:45)

RYCERZE KRÓLA ARTURA - WIĘZIENIE STANOWE OHIO (30.10.2016, 20:00)

 

KOLEJKA V

GRUPA24 - KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY  - 36:43 (21.10.2016, g. 20:40)

WIĘZIENIE STANOWE OHIO - ARPOL 56:66 (22.10.2016, g. 19:45)

BESTIA - DUAL MEBLE 79:44 (23.10.2016, g. 12:00)

KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY  -  DRAGONS 69:52  (23.10.2016, g. 13:30)

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI - GRUPA24 93:42 (23.10.2016, g. 15:15)

OPGK GEOMAP - RYCERZE KRÓLA ARTURA 76:59 (23.10.2016, g. 18:30)

BACHUSY REAKTYWACJA – NIEBIESCY (23.10.2016, g. 20:00)

 

KOLEJKA IV

WIĘZIENIE STANOWE OHIO - DUAL MEBLE, 15.10.2016, 13:00

BACHUSY REAKTYWACJA - GRUPA24, 15.10.2016, 14:30

BESTIA – DRAGONS, 15.10.2016, 16:00

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI - RYCERZE KRÓLA ARTURA, 15.10.2016, 19:15

KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY  -  NIEBIESCY, 16.10.2016, 16:30

OPGK GEOMAP – ARPOL, 16.10.2016, 19:45

 

KOLEJKA III

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI – ARPOL, 08.10.2016 R., 15:00

BESTIA – NIEBESCY, 08.10.2016 R., 14:00

WIĘZIENIE STANOWE OHIO – DRAGONS, 08.10.2016 R., 17:30

KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY – BACHUSY REAKTYWACJA, 08.10.2016 R., 19:15

OPGK GEOMAP – DUAL MEBLE, 09.10.2016 R., 14:45

RYCERZE KRÓLA ARTURA – GRUPA 24, 09.10.2016 R., 19:30

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Zielonogórski portal sportowy Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów RTV Lubuska TELETOP Gorzów Zastal
System: Dream CMS © 2017 Lubuski Związek Koszykówki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. akceptuj ✓