Jesteś tutaj: Strona główna » LNBA » Faule Techniczne Centralna

FAULE TECHNICZNE I DYSKWALIFIKUJĄCE

 

DYWIZJA CENTRALNA:


WSW MAT-GROUP

1. Gryglicki W. : (następne przewinienie T kara pauzy 3 mecze - dotyczy sezonu 2017/18)
2. Łukaszewski Ł. : (następne przewinienie T kara pauzy 3 mecze - dotyczy sezonu 2017/18)

3. Przytuła P. : T(1k. floop), T(2k)

4. Zieniewicz M. : T(20k.)

ARPOL

1. Hossa M. : (kara pauzy pierwsze trzy kolejki sezonu 2017/18), T(23k.)

2. Mowczan G. : T(9k.)

SKM ZASTAL

1. Nahorski Ł. : T(10k.),T(11k.)T(19k. kara pauzy 1 mecz w kolejce 20)

2. Polewski M. : T(4k.)

3.Kardzis I. : T(9k.)

4. Delążek M. : T(25k.)

DREWDACH RKA

1. Gogół A. : T(3k. floop) T(4k. floop),T(20k.),T(22k.)

2. Strykowski M. : T(4k.)

3. Czyżewski T. : T(7k.)

4. Śniedziewski A. : T(7k.)
BESTIA SuperUbezpieczenia.pl

1.Kopeć T. : T(3k.ławka)

2. Ignaszewski Ł. : T(6k.floop)

3. Cieślak K. : T(6k.), T(7k.) ( nastepne przewinienie T, kara pauzy 2 mecze),T(16k. kara pauzy 2 mecze 17i 18 kolejka)
4. Zatorski K. : T(6k.)

5. Bednarczyk  K. : T(13k.)

MENCZESTER JUNAJTED

1. Rudziński A. : T(4k.),T(6k.)T(21k. kara pauzy 1 mecz w 22 kolejce)

2. Świątkowski J. : T(4k.),T(7k.)

3. Bluszcz D. : T(18k.)

4. Czechowski P. : T(16k.)

5 Michałowski J. : T(21k. floop),T(24k. floop)

OPGK GEOMAP

1. Kucofaj M. : T(5k.) , T(5k.),T(12k. kara pauzy 1 mecz w 13 kolejce)

2. Wujczyk G. : T(5k.)

3. Szpak P. : T(7k.),T(11k.),T(13k. kara pauzy jeden mecz w 14 kolejce)
4. Hajdamacha M. T(7k.)

5. Smoliński D. : T(1k.)

DGA

1. Olejniczak H. : T(5k.),T(20k.)

2. Hojan K. : T(5k.),T(11k.),T(13k. kara pauzy jeden mecz w 14 kolejce), T(19k.)
3. Kozłowski F. : T(11k.)

4. Bogdanov  M. : T(12k.),T(21k.)

5. Dygas J. : T(13k. floop)

6. Podhajski G. T(26k.)T(26k.)


WIĘZIENIE STANOWE OHIO

1. Maćkowiak T. : T(6k.),T(9k.),T(2k. kara pauzy 1 mecz w 12kolejce)

2. Przybysz J. : T(2k.),T(17k.),T(18k. kara pauzy 1 mecz w 19kolejce),T (18k.)

3. Kokociński B. : T(2k.),T(18k.)

4. Strączyński A. : T(18k.ławka)

TS BAZYLEWICZ

1. Kaczmarek J. : T(6k.)

2. Kolas M. : T(11k. ławka)

3. Torresani A. : T(12k.floop),T(13k.),T(13k.)

4. Janecki K. : T(21k.)

5. Janecki R. : T(22k.)


MAREK I PRZYJACIELE

1. Tyliszczak M. :  T(2k.)

2. Bocian K. : T(1k.), T(12k.),T(12k. kara pauzy 1 mecz w 16 kolejce),T(24k.),T(24k.),(kara pauzy dwa mecze za niesportowe zachowanie 25 i 26 kolejka)

3. Wojtczak M. : T(14k.),T(14k.)

4. Potęga G. : T(12k.),T(18K.)

5. Żeromski A. : T(20k. floop)

6. Tołoczko G. : T(23k.)


OPTYK PUŚLECKI

1. Górski T. : T(6k.),T(7k.)

2. Der Andrzej : T(7k.)

3. Przecławski M. : T(7k.),T(24k.),T(24k. kara pauzy jeden mecz w 25 kolejce)

4. Jakubowski P. : T(11k.)

5. Czerski K. : T(18k.)

MILLENIUM FACTORY

1. Kliszewski  W. : T(9k.),T(17k.),T(19k. kara pauzy 1 mecz w 20 kolejce)

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Zielonogórski portal sportowy Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów RTV Lubuska TELETOP Gorzów Zastal
System: Dream CMS © 2018 Lubuski Związek Koszykówki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. akceptuj ✓