Jesteś tutaj: Strona główna » Rozgrywki » Liga Mini Kosz 2006 CH

Tabela Minikoszykówki 2016/2017 - rocznik 2006 Chłopcy

Lp.KlubPunktyMeczeMałe PunktyZw.-por.
1. SKM ZASTAL ZIELONA GÓRA 19 10 440 : 134 (+306) 9 - 1
2. GREEN STAR I ZIELONA GÓRA 18 10 400 : 187 (+213) 7 - 3
3. UKS CHROMIK ŻARY 17 10 332 : 339 (-7) 7 - 3
4. GREEN STAR II ZIELONA GÓRA 12 10 211 : 361 (-150) 2 - 8
5. KANGOO BASKET GORZÓW WLKP. 11 10 130 : 358 (-228) 1 - 9
6. UKS SKM NOWA SÓL (PK*) 12 10 222 : 356 (-134) 3 - 7

 

PK* - zespół UKS SKM Nowa Sól został uznany jako zespół grający w czasie rozgrywek "Poza Konkursem" i na finale zagra o V miejsce w regulaminowym składzie.

 

Turniej I - 21.01.2017 r. - organizator SKM Zastal Zielona Góra

SKM Zastal 2006 Fatto Deweloper - Kangoo Basket Gorzów 48-5

Green Star Zielona Góra - UKS SKM Nowa Sól 66-10

SKM Zastal 2006 Fatto Deweloper - UKS SKM Nowa Sól 73-14

Kangoo Basket Gorzów - Green Star 2:53

Kangoo Basket Gorzów - UKS SKM Nowa Sól 18-16

SKM Zastal 2006 Fatto Deweloper - Green Star 28-21

 

Turniej II - 26.02.2017 r. - organizator UKS Chromik Żary

10:00 UKS Chromik Żary - Green Star II Zielona Góra 44:25

11:00 Szkoła Koszykówki Kangoo Kids Gorzów - UKS SKM Nowa Sól 18:40

12:00 UKS Chromik Żary - Szkoła Koszykówki Kangoo Kids Gorzów 33:13

13:00 Green Star II Zielona Góra - UKS SKM Nowa Sól 29:42

14:00 Szkoła Koszykówki Kangoo Kids Gorzów - Green Star II Zielona Góra 23:30

15:00 UKS Chromik Żary - UKS SKM Nowa Sól 48:30

 

III. - 19.03.2017 r. - organizator Szkoła Koszykówki Kangoo Kids Gorzów

10:00 Szkoła Koszykówki Kangoo Kids Gorzów - Green Star I Zielona Góra 6:39

11:00 SKM Zastal 2006 Fatto Deweloper Zielona Góra – UKS Chromik Żary 54:8

12:30 Szkoła Koszykówki Kangoo Kids Gorzów - SKM Zastal 2006 Fatto Deweloper Zielona Góra 13:46

13:30 Green Star I Zielona Góra - UKS Chromik Żary 58:10

14:30 Szkoła Koszykówki Kangoo Kids Gorzów - UKS Chromik Żary 14:24

 

IV. - 1.04.2017 r. - organizator Green Star I Zielona Góra

10:00 Green Star II Zielona Góra – Green Star I Zielona Góra 21:42

11:00 Green Star II Zielona Góra - SKM Zastal 2006 Fatto Deweloper Zielona Góra 12:32

12:30 Green Star I Zielona Góra - SKM Zastal 2006 Fatto Deweloper Zielona Góra 20:12

13:30 Green Star I Zielona Góra - UKS SKM Nowa Sól 20:24, zweryfikowano na 20:0 (gra nieuprawnionych zawodników)

15.05.2017 (Zielona Góra) Green Star II Zielona Góra – Green Star I Zielona Góra 9:51


V. - 22.04.2017 r. - organizator Green Star II Zielona Góra

10:00 Green Star II Zielona Góra - SKM Zastal 2006 Fatto Deweloper Zielona Góra 8:38

11:00 UKS Chromik Żary – UKS SKM Nowa Sól 22:20

12:00 Green Star II Zielona Góra - UKS Chromik Żary 27:33

13:00 SKM Zastal 2006 Fatto Deweloper Zielona Góra - UKS SKM Nowa Sól 41:12

14:00 Green Star II Zielona Góra - UKS SKM Nowa Sól 21:38

 

VI. - 20 lub 21.05.2017 r. - organizator UKS SKM Nowa Sól

21.05.2017 (Nowa Sól) Szkoła Koszykówki Kangoo Kids Gorzów - Green Star II Zielona Góra 18:29

16.05.2017 (Żary) UKS Chromik Żary – Green Star I Zielona Góra 89:30

10.05.17 (Żary) SKM Zastal 2006 Fatto Deweloper - UKS Chromik Żary 68:21

Po tych meczach każda drużyna będzie miała rozegrane po 2 mecze na zasadzie każdy z każdym.

 

Turniej finałowy:

21 maja 2017r. w Nowej Soli odbył się II Memoriał im. Romana Terlikowskiego, który stanowił równocześnie finał rozgrywek „Minikoszykówka LZKosz rocznika 2006”. Miejsce turnieju: sala CKZiU Elektryk, ul. Piłsudskiego 61, Nowa Sól.

Terminarz turnieju:

Godz. 10:45 Szkoła Koszykówki Kangoo Kids Gorzów - Green Star II Zielona Góra 18:29 (mecz zaległy)

Godz. 12:00 Uroczyste otwarcie turnieju

Strefa finałowa:

Godz. 12:30 Półfinał nr 1: GREEN STAR I – UKS CHROMIK ŻARY 16:46

Godz. 14:00 Półfinał nr 2:  SKM ZASTAL – GREEN STAR II 53:6

Mecz o V miejsce

Godz. 15:00 UKS SKM NOWA SÓL – KANGOO BASKET GORZÓW WLKP. 15:16

Godz. 16:15 Mecz o III miejsce: GREEN STAR I – GREEN STAR II 42:16

Godz. 17:30 Mecz o I miejsce: SKM ZASTAL – UKS CHROMIK 32:15

Godz. 18:30 Zakończenie turnieju, wręczenie medali, pucharów i nagród.

Końcowa kolejność:

  1. SKM Zastal Zielona Góra
  2. UKS Chromik Żary
  3. Green Star I Zielona Góra
  4. Green Star II Zielona Góra
  5. Kangoo Basket Gorzów Wlkp.
  6. UKS SKM Nowa Sól

Pierwsza piątka – najlepsi zawodnicy drużyn: Miłosz Maliński (UKS SKM), Tarazewicz Szymon (Kangoo Basket), Żelazny Marcel (Green Star II), Mińczycki Piotr (Green Star I), Kępiński Szymon (UKS Chromik), Mikołaj Szpakowski (SKM Zastal).

MVP rocznika 2006: Nikodem Dalecki (SKM Zastal).

 

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Zielonogórski portal sportowy Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów RTV Lubuska TELETOP Gorzów Zastal
System: Dream CMS © 2017 Lubuski Związek Koszykówki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. akceptuj ✓