Jesteś tutaj: Strona główna » Rozgrywki » Liga Minikoszykówki 2016/2017

LUBUSKA LIGA MINIKOSZYKÓWKI SEZON 2016/2017 – ROCZNIK 2004 i 2005


Tabela Minikoszykówki 2016/2017

Lp.KlubPunktyMeczeMałe PunktyZw.-por.
1. SKM ZASTAL I ZIELONA GÓRA 24 12 776 : 268 (+508) 12 - 0
2. KS SUDETY JELENIA GÓRA 22 12 586 : 357 (+229) 10 - 2
3. MKK BASKET GORZÓW WLKP. 20 12 676 : 379 (+297) 8 - 4
4. UKS CHROMIK ŻARY 18 12 478 : 525 (-47) 6 - 6
5. WSTK WSCHOWA 15 12 493 : 536 (-43) 3 - 9
6. UKS SKM NOWA SÓL 14 12 252 : 738 (-486) 2 - 10
7. SKM ZASTAL II ZIELONA GÓRA 13 12 223 : 681 (-458) 1 - 11

 

Terminarz I Rundy:

05.11.2016 r.

Turniej I: Organizator UKS SKM

10:00 Zastal II – UKS SKM 27:9

11:15 KS Sudety – MKK 24:22

12:45 Zastal II – MKK 9:62

14:00 KS Sudety – UKS SKM 53:16

04.12.2016 r. (turniej przełożony z 5.11.16 r.)

Turniej II: Organizator WSTK (zamiast UKS Chromik Żary)

10:00 Chromik – WSTK 47:40

11:15 Chromik – Zastal I 13:58

12:30 Zastal I - WSTK 63:23

19.11.2016 r.

Turniej III: Organizator MKK Basket

10:30 MKK – Chromik 79:28

11:45 Chromik – UKS SKM 43:32

13:00 MKK – UKS SKM 77:28

20.11.2016 r.

Turniej IV: Organizator WSTK

10:00 WSTK – KS Sudety 37:24

11:15 KS Sudety – Zastal II 35:11

12:30 WSTK – Zastal II 60:14

03.12.2016 r.

Turniej V: Organizator Zastal I

13:15 WSTK - MKK 17:56

14:30 WSTK – UKS SKM 28:33

15:45 Zastal I – MKK 47:25

17:00 Zastal I – UKS SKM 72:8

11.12.2016 r.

Turniej VI: Organizator Zastal II

13:00 Zastal I – KS Sudety 33:26

14:15 UKS Chromik – KS Sudety 20:50

15:30 Zastal II – UKS Chromik 21:37

17:00 Zastal I – Zastal II 90:13

 

II Runda:

21.01.2017 r.

Turniej I: Organizator MKK BASKET

10:00 MKK BASKET – SKM Zastal II 71:26

11:30 WSTK – Zastal II - 62:24 (mecz rozegrano 17.02.2017 r.)

12:45 MKK BASKET - WSTK 65:40 (mecz rozegrano 15.02.2017 r.)

25.03.2017 r.

Turniej II: Organizator WSTK

14:00 Zastal I – MKK 55:39

15:15 WSTK – UKS SKM 83:11

16:30 MKK – UKS SKM 82:10

17:45 WSTK - Zastal I 27:61

9.04.2017 r.

Turniej III: Organizator Zastal II

11:00 Zastal II – KS Sudety 7:60

12:15 KS Sudety – UKS SKM 72:37

13:30 Zastal II – UKS SKM 34:49

29.04.2016 r.

Turniej IV: Organizator KS Sudety

19.04.17, 12:00 Zastal I – KS Sudety 53:51

10.05.17, (Żary) Zastal II – UKS Chromik 12:68

16.05.17 (Zielona Góra) Zastal I – Zastal II 78:25

30.04.2017 r.

Turniej V: Organizator UKS Chromik

11:00 KS Sudety – MKK 53:47

12:00 MKK – Chromik 51:42

13:00 WSTK – KS Sudety 42:65

14:00 Chromik – WSTK 60:47

15:00 Chromik - KS Sudety 45:60

7.05.2017 r.

Turniej VI: Organizator UKS SKM

10:00 Zastal I – UKS SKM 105:5

11:15 Zastal I – Chromik 61:13

12:30 Chromik – UKS SKM 62:14

 

20 maja 2017r. w Nowej Soli odbył się II Memoriał im. Romana Terlikowskiego, który stanowił równocześnie finał rozgrywek „Minikoszykówka LZKosz roczników 2004/2005”. Miejsce turnieju: sala CKZiU Elektryk (duża + mała), ul. Piłsudskiego 61, Nowa Sól.

Terminarz turnieju:

Godz. 10:00 Uroczyste otwarcie turnieju

Strefa finałowa:

Godz. 10:15 Półfinał nr 1: SKM Zastal I Zielona Góra – UKS Chromik Żary 44:25

Godz. 11:30 Półfinał nr 2:  KS Sudety Jelenia Góra – MKK Basket Gorzów Wlkp. 32:33

Godz. 13:30 Mecz o III miejsce: KS Sudety Jelenia Góra – UKS Chromik Żary 61:20

Godz. 15:00 Mecz o I miejsce: SKM Zastal I – MKK Basket 52:32

Drużyny z miejsc 5-7. Mała sala na tej samej hali:

Godz. 10:15 WSTK Wschowa – UKS SKM Nowa Sól 49:21

Godz. 11:30 UKS SKM Nowa Sól – SKM Zastal II Zielona Góra 49:26

Godz. 12:45 SKM Zastal II Zielona Góra - WSTK Wschowa 17:74

Końcowa kolejność:

1. SKM Zastal I Zielona Góra

2. MKK Basket Gorzów Wlkp.

3. KS Sudety Jelenia Góra

4. UKS Chromik Żary

5. WSTK Wschowa

6. UKS SKM Nowa Sól

7. SKM Zastal II Zielona Góra

 

Pierwsza piątka – najlepsi gracze drużyn: Jakub Bazylewicz (SKM Zastal II) Klockowski Kacper (UKS SKM Nowa Sól), Rękoś Szymon (WSTK Wschowa), Łukasz Kowalczyk (UKS Chromik Żary), Mateusz Samiec (Sudety Jelenia Góra), Paweł Wróbel (MKK Basket Gorzów Wlkp.), Jakub Mielcarz (SKM Zastal I). MVP rocznika 2004: Jakub Mielcarz (SKM Zastal I).

Godz. 16:15 Zakończenie turnieju, wręczenie medali, pucharów i nagród.

10:00 MKK BASKET – SKM ZASTAL II

11:30 WSTK Wschowa – SKM ZASTAL II

12:45 MKK BASKET – WSTK Wschowa

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Zielonogórski portal sportowy Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów RTV Lubuska TELETOP Gorzów Zastal
System: Dream CMS © 2017 Lubuski Związek Koszykówki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. akceptuj ✓