Jesteś tutaj: Strona główna » LNBA » Newsy » Trzeci weekend LNBA za nami

Trzeci weekend LNBA za nami

Trzeci weekend LNBA za nami

Od 8 do 10 października drużyny trzech Dywizji LNBA rozegrali 14 meczy. W Dywizji Atlantyckiej po dwa zwycięstwa mają TOSCANA i CEMBE. Na Wschodzie również dwa teamy nie zaznały jeszcze porażki i prowadzą po trzech kolejkach: DGA i MILLENIUM FACTORY. Na Zachodzie natomiast nieco tłoczniej: OPGK GEOMAP, WIĘZIENIE STANOWE OHIO i PIJAKI Z JEDNEJ PAKI nie przegrały jeszcze meczu i przewodzą w tabeli.


Wyniki meczy z dni 7-9.10.2016 r. + najlepsi strzelcy:

DYWIZJA ATLANTYCKA


ZSM Zastal
- TOSCANA 56:80 (14:20, 15:23, 16:20, 11:17)

ZSM Zastal - Andrzej Zabłocki 18, Krzysztof Nowak17, Wojciech Nieśpiał 10 (2x3pkt.)

TOSCANA - Mariusz Matczak 25 (4), Tomasz Ogrodowski 15, Radosław Popiół 11 (3)


SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL
- CEMBE 54:78 (10:19, 17:16, 8:22, 19:21)

SIGMAPIT  - Sebastian Sadrakuła 16 (2), Tomasz Sadrakuła 16 (3), Wojciech Majewski 10

CEMBE - Mateusz Rusiński 23, Łukasz Samel 15 (3), Bartosz Reimann 13 (3)

 

ALDEMED Centrum Medyczne - ENERGY BROKER POLAND - OVB ZIELONA GÓRA 64:52 (18:6, 18:10, 19:20, 9:16)

ALDEMED - Robert Morkowski 15, Paweł Szcześniak 13(2), Marcin Chałupczyński 7, Łukasz Brzózka 7 (1)

OVB  -Jakub Paczkowski 16 (4), Leszek Stankiewicz 11(1), Maciej Maćkiewicz 9

 

UROLOG - BOHAR PALETY 36:56 (5:11, 19:16, 5:13, 7:16)

UROLOG - Jakub Urbanek 11 (1), Jakub Sanocki 10, Gabrysiak i Krawczyk po 4

BOHAR PALETY - Michał Lewandowski 17, Remigiusz Witkiewicz 13, Olaf Milej 9 (1)

 

EXPETO - KORONA LUBSKO 64:55 (12:28, 21:9, 15:13, 16:5)

EXPETO - Konrad Urbaniak 20, Krzysztof Masłowski 15 (2), Robert Jankowski 11(1)

KORONA LUBSKO - Bartłomiej Welc 17 (2), Przemysław Stolarski 15 (3), Rafał Jędryś 9 (1)

 

DYWIZJA WSCHODNIA

DŻDŻOWNICE - MILLENIUM FACTORY 57:60 (11:10, 16:14, 16:22, 14:14)

DŻDŻOWNICE - Marek Mól 24, Maciej Daniszewski 11(1), Patryk Malus 9(2)

MILLENIUM FACTORY - Przemysław Bełdzikowski 19(3), Adrian Walenciak 14(2), Piotr Wojnowski 11


ŻYRANDOLE
- UKS TRÓJKA 76:53 (20:8, 22:15, 12:12, 22:18)

ŻYRANDOLE  - Marcin Dudziński 17, Jakub Stańczyk 15, Szymon Żmudzin 14

UKS TRÓJKA - Magdalena Wojtkowiak 24, Piotr Cymer 13, Agnieszka Welc 12


TS BAZYLEWICZ
- MENCZESTER JUNAJTED 65:56 (18:6, 20:14, 13:15, 14:21)

TS BAZYLEWICZ -  Rafał Janecki 19(2), Kacper Janecki 19(3), Krzysztof Sobolewski 10

MENCZESTER JUNAJTED - Artur Rudziński 23, Piotr Czechowski 7(1), Dariusz Bluszcz7(1)


DGA
- MAREK I PRZYJACIELE 75:49 (14:9, 19:21, 20:15, 22:4)

DGA  - Dima Bogdanov 26 (1), Filip Kozłowski 21, Jakub Jankowski 10

MAREK I PRZYJACIELE - Maciej Matczak 22 (3), Gerard Tołoczko 13 (2), Patryk Markisz 10 (1)

 

DYWIZJA ZACHODNIA

BESTIA - NIEBIESCY 65:52 (14:8, 9:17, 20:15, 22:12)

BESTIA  - Karol Bednarczyk 26, Daniel Popovic 16,  Łukasz Ignaszewski 10(1)

NIEBIESCY - Krzysztof Gajda 14(2), Robert Suchodolski 11, Rafał Olejnik 7


PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
- ARPOL 62:57 (21:11, 12:18, 20:15, 9:13)

PIJAKI - Artur Borkowski 20(3), Arkadiusz Stefanowicz 12(4), Arkadiusz Siarkiewicz 9(1)

ARPOL - Radosław Maruda 9(1), Damian Pilarski 9, Jakub Lewandowski 8, Wojciech Adamski 8


WIĘZIENIE STANOWE OHIO
- DRAGONS 99:52 (23:5, 19:15, 33:20, 24:12)

WIĘZIENIE  - Tomasz Maćkowiak 27(2), Bartosz Kokociński 20, Piotr Baut 12(1), Rafał Wróblewski 12

DRAGONS - Alan Proszek 26(1), Krzysztof Wiktorski 8, Tomasz Lubowski 7(1)


KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY
- BACHUSY REAKTYWACJA 47:81 (7:14, 6:25, 13:17, 21:25)

KORPUS  - Łukasz Hilenbrand 21, Piotr Filinowicz 8, Paweł Sługocki 8(2)

BACHUSY  - Krzysztof Der 29,  Maciej Przecławski 21(7), Paweł Czerwonogrodzki 17


OPGK GEOMAP
- DUAL MEBLE 109:49 (22:9, 31:8, 31:15, 25:17)

OPGK GEOMAP  - Maciej Kucofaj 47, Bartosz Wesołek 18, Maciej Hajdamacha 16

DUAL MEBLE - Kamil Jągowski 23(4), Przemysław Jaworski 14(4)


RYCERZE KRÓLA ARTURA
- GRUPA24 51:45 (10:10, 15:10, 14:11, 12:14)

RYCERZE KRÓLA ARTURA - Artur Gogół 26, Michał Strykowski 15(1)

GRUPA24 - Radosław Piotrowski 10, Marcin Skonieczny 10, Bartosz Tomiak 9(1)


Podziel się tym:
facebook �ledzik wykop.pl twitter blip digg google buzz del.icio.us pinger flaker

« powrót do aktualności

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Zielonogórski portal sportowy Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów RTV Lubuska TELETOP Gorzów Zastal
System: Dream CMS © 2019 Lubuski Związek Koszykówki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. akceptuj ✓