Aldemed, DGA i Pijaki z Jednej Paki na czele swoich Dywizji

Aldemed, DGA i Pijaki z Jednej Paki na czele swoich Dywizji

Bardzo ciekawy koszykarski weekend za nami. W meczu na szczycie Dywizji ALDEMD Centrum Medyczne do ostatnich sekund musiał walczyć o zwycięstwo z Toscaną. W Dywizji Wschodniej Żyrandole również do samego końca walczyły z Dżdżownicami, jednak rzut w ostatnich sekundach nie dał dogrywki. Na Zachodzie ostre strzelanie urządziły sobie Pijaki z Jednej Paki, a w najciekwaszym meczu kolejki Arpol pokonał Więzienie Stanowe Ohio dzięsięcioma oczkami.


Komplet wyników 21-23.10.2016 r.:

 

DYWIZJA ATLANTYCKA

ALDEMED CENTRUM MEDYCZNE TOSCANA 72:68 (15:26, 19:11, 24:21, 14:10)

ALDEMED - Robert Morkowski  27 (4), Paweł Szcześniak 17(2), Norbert Chojnacki 7(2)

TOSCANAMariusz Matczak 23(3), Grzegorz Taberski 11(1), Sławomir Poźniak 10

 

ZSM ZASTAL CEMBE 56 : 62 (12:20, 15:7, 15:14, 14:21)

ZSM - Andrzej Zabłocki 21(2), Wojciech Nieśpiał 10, Łukasz Terpiłowski 8

CEMBE - Łukasz Samel 20 (4), Mateusz Rusiński  14, Mieszko Simiński 7

 

ENERGY BROKER POLAND - OVB ZIELONA GÓRA BOHAR PALETY 57 : 44 (16:21, 14:4, 13:7, 14:12)

ENERGY- Jakub Paczkowski  21(3), Bartosz Banach 12, Bartosz Kowalski 9

BOHAR - Maciej Michalski 20(2), Michał Lewandowski 15 (1)

 

SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL EXPETO 58 : 77 (17:14, 9:19, 15:19, 17:25)

SIGMAPIT - Nicolas Sarnowski 22(2), Sebastian Sadrakuła 9 (1), Wojciech Majewski 9(1), Marcin Ludwiniak 9(3)

EXPETO - Konrad Urbaniak 15,  Robert Jankowski 13(1), Krzysztof Cytrycki 12

 

UROLOG KORONA LUBSKO 52 : 97(14:21, 11:24, 16:32, 11:20)

UROLOG - Adrian Chojnacki 16(1), Zyndram Mehmeti 11(3), Jakub Urbanek 10(3),

KORONA - Hubert Kondycki 22(3),  Rafał Jędryś 17(2), Przemysław Stolarski 16

 

M

DRUŻYNA

PKT

MECZE

ZW. - POR.

PKT. ZD. - PKT. STR.

RÓŻNICA

STOSUNEK

1

ALDEMED Centrum Medyczne

8

4

4 - 0

312 - 229

83

1.3624

2

CEMBE

8

4

4 - 0

256 - 217

39

1.1797

3

TOSCANA

7

4

3 – 1

311 - 217

94

1.4332

4

ENERGY BROKER POLAND - OVB ZIELONA GÓRA

7

4

3 - 1

268 - 209

59

1.2823

5

ZSM ZASTAL

6

4

2 – 2

249 - 240

9

1.0375

6

EXPETO

6

4

2 - 2

243 - 253

-10

0.9605

7

KORONA LUBSKO

5

4

1 - 3

256 - 239

17

1.0711

8

BOHAR PALETY

5

4

1 - 3

213 - 238

-25

0.8950

9

UROLOG

4

4

0 - 3

181 - 313

-132

0.5783

10

SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL

4

4

0 - 3

204 - 338

-134

0.6036

 

 

DYWIZJA WSCHODNIA

TS BAZYLEWICZ UKS TRÓJKA 60 : 31 (16:7, 12:7, 15:2, 17:15)

TS BAZYLEWICZ - Jarosław Brzeczka 18, Krzysztof Sobolewski  8, Alessandro Torresani 7 (1)

UKS - Daria Sołczyńska 13(3), Agata Grabowiecka 7(1)Piotr Cymer  6,

 

WSW MILLENIUM FACTORY 59 : 52 (17:15, 12:12, 16:15, 14:10)

WSW - Patryk Przytuła  17, Michał Szubert 15(1)Piotr Gryglicki 13(2),

MILLENIUM - Przemysław Bełdzikowski 20(1), Piotr Wojnowski 18(3),

 

DGA TERMO PROJEKT TEAM 83 : 58 (18:12, 22:24, 29:14, 14:8)

DGA - Dima Bogdanov  21, Jakub Jankowski 14, Damian Ziółek 10

TERMO - Alan Starovoitov 22(3), Krzysztof Piotrowski 11(1), Mateusz Krawczyk 9(1)

 

DŻDŻOWNICE ŻYRANDOLE 72 : 69 (13:11, 24:15, 22:21, 13:22)

DŻDŻOWNICE - Marek Mól 23, Patryk Malus 17(1) Paweł Kędzierzyński  16 (2)

ŻYRANDOLE - Jakub Stańczyk 19, Paweł Rydziko 12(2), Marcin Piwowar 9(1)

 

MAREK I PRZYJACIELE ECORAX KLUB KOKOSA 56 : 42 (15:7, 10:6, 16:8, 15:21)

MAREK - Patryk Markisz 16, Maciej Matczak 14, Gerard Tołoczko 9

ECORAX  - Piotr Szymkowiak 10(2), Robert Szpakowski 7, Paweł Landzwojczak 6

 

M

DRUŻYNA

PKT

MECZE

ZW. - POR.

PKT. ZD. - PKT. STR.

RÓŻNICA

STOSUNEK

1

DGA

10

5

5 - 0

375 - 228

147

1.6447

2

TS BAZYLEWICZ

8

5

3 - 2

272 - 260

12

1.0462

3

MILLENIUM FACTORY

8

5

3 - 2

281 - 278

3

1.0108

4

MAREK I PRZYJACIELE

8

5

3 - 2

304 - 334

-30

0.9102

5

ŻYRANDOLE

7

5

2 - 3

353 - 326

27

1.0828

6

DŻDŻOWNICE

7

5

2 - 3

313 - 301

12

1.0399

7

BODZIO TEAM

6

3

3 - 0

245 - 142

103

1.7254

8

WSW

6

4

2 - 2

230 - 254

-24

0.9055

9

MENCZESTER JUNAJTED

5

3

2 - 1

194 - 177

17

1.0960

10

ECORAX KLUB KOKOSA

5

4

1 - 3

180 - 253

-73

0.7115

11

TERMO PROJEKT TEAM

4

4

0 - 4

207 - 277

-70

0.7473

12

UKS TRÓJKA

4

4

0 - 4

170 - 294

-124

0.5782

 

 

DYWIZJA ZACHODNIA

WIĘZIENIE STANOWE OHIO - ARPOL 56 : 66 (17:22, 10:17, 15:6, 14:21)

WIĘZIENIE  - Cezary Wieczorek  14(1), Bartosz Kokociński 14, Jurand Przybysz 9

ARPOL - Jakub Lewandowski 16(2), Daniel Waloryszek 15, Damian Pilarski 10, Marcin Kozera 10,

 

BESTIA - DUAL MEBLE 79 : 44 (22:10, 10:14, 20:11, 27:9)

BESTIA - Tomasz Wróbel 25(3), Karol Bednarczyk 22, Daniel Popovic 7

DUAL - Przemysław Jaworski  20, Kamil Jągowski 10, Radosław Szymański 8

 

KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY DRAGONS 69 : 52 (20:15, 20:9, 13:15, 16:13)

KORPUS - Łukasz Hilenbrand 25, Jacek Pluciński 17, Mariusz Walczak 8

DRAGONS - Alan Proszek 13, Dariusz Oleksiejuk 11(1), Piotr Rynkiewicz 9(1)

 

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI GRUPA24 93 : 42 (24:9, 18:17, 27:4, 24:12)

PIJAKI- Artur Borkowski 29, Bartosz Muńko 27(4), Paweł Jędrzejczak 10

GRUPA24 - Radosław Piotrowski 15, Michał Lubas 12, Michał Czarnowski 6

 

OPGK GEOMAP RYCERZE KRÓLA ARTURA 76 : 59 (21:18, 25:8, 17:22, 13:11)

OPGK - Maciej Hajdamacha 21(6 bl.), Maciej Kucofaj 13, Rafał Iwanowski 8

RYCERZE - Artur Gogół 33, Michał Strykowski  15(3), Jacek Szkudlarek 5

 

BACHUSY REAKTYWACJA NIEBIESCY 89 : 64 (31:11, 16:16, 23:15, 19:22)

BACHUSY - Krzysztof Der 23, Andrzej Der 16, Paweł Jakubowski 13(1)

NIEBIESCY - Tomasz Nowak 16, Paweł Mroczkowski 12, Krzysztof Gajda 10

 

M

DRUŻYNA

PKT

MECZE

ZW. - POR.

PKT. ZD. - PKT. STR.

RÓŻNICA

STOSUNEK

1

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI

8

4

4 - 1

384 - 258

126

1.4884

2

OPGK GEOMAP

7

4

4 - 1

383 - 258

125

1.4845

3

WIĘZIENIE STANOWE OHIO

7

4

4 - 1

372 - 265

107

1.4038

4

BACHUSY REAKTYWACJA

7

4

4 - 1

364 - 261

103

1.3946

5

ARPOL

7

4

4 - 1

306 - 235

71

1.3021

6

BESTIA

7

4

4 - 1

329 - 277

52

1.1877

7

RYCERZE KRÓLA ARTURA

7

4

3 - 3

295 - 284

11

1.0387

8

KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY

4

3

3 - 2

283 - 287

-4

0.9861

9

NIEBIESCY

4

4

0 – 5

268 - 389

-121

0.6889

10

DRAGONS

4

4

0 – 5

247 - 375

-128

0.6587

11

GRUPA24

4

4

0 – 5

197 - 329

-132

0.5988

12

DUAL MEBLE

3

3

0 - 5

227 - 437

-210

0.5195

 

 


Podziel się tym:
facebook �ledzik wykop.pl twitter blip digg google buzz del.icio.us pinger flaker

« powrót do aktualności

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Zielonogórski portal sportowy Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów RTV Lubuska TELETOP Gorzów Zastal
System: Dream CMS © 2019 Lubuski Związek Koszykówki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. akceptuj ✓