Jesteś tutaj: Strona główna » LNBA » Play Off

DYWIZJA ATLANTYCKA

III RUNDA PLAY OFF

FINAŁ (do 3 wygranych)

Mecz nr 1: ALDEMED Centrum Medyczne - ENERGY BROKER POLAND - OVB ZIELONA GÓRA 82:44 (1:0)

Mecz nr 2: ALDEMED Centrum Medyczne - ENERGY BROKER POLAND - OVB ZIELONA GÓRA 68:63 (2:0)

Mecz nr 3: ALDEMED Centrum Medyczne - ENERGY BROKER POLAND - OVB ZIELONA GÓRA 65:62 (3:0)

ALDEMED Centrum Medyczne - Mistrz LNBA w sezonie 2016/2017

ENERGY BROKER POLAND - OVB ZIELONA GÓRA - Wicemistrz LNBA w sezonie 2016/2017

 

MECZ O III MIEJSCE (do 2 wygranych)

Mecz nr 1: SOLID-BUD Developer - EXPETO 68:66 (1:0)

Mecz nr 2: SOLID-BUD Developer - EXPETO 84:68 (2:0)

SOLID-BUD Developer - II Wicemistrz LNBA w sezonie 2016/2017

EXPETO - IV miejsce LNBA w sezonie 2016/2017

 

DYWZIJA WSCHÓD/ZACHÓD - FINAŁ (do 2 wygranych)

Mecz nr 1: ESCO CENTRUM RECYKLINGU - PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 72:65 (1:0)

Mecz nr 2: ESCO CENTRUM RECYKLINGU - PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 89:61 (2:0)

ESCO CENTRUM RECYKLINGU - I miejsce Dywizji Wschód/Zachód

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI - II miesjce Dywizji Wschód/Zachód

 

DYWZIJA WSCHÓD/ZACHÓD - MECZ O III MIEJSCE (1 mecz)

BACHUSY REAKTYWACJA - KPL EXPETO 64:73

KPL EXPETO - III miejsce Dywizji Wschód/Zachód

BACHUSY REAKTYWACJA - IV miejsce Dywizji Wschód/Zachód

 

DYWZIJA WSCHÓD/ZACHÓD - PÓŁFINAŁ (do 2 wygranych)

PARA NR I

Mecz nr 1: ESCO CENTRUM RECYKLINGU - KPL EXPETO 108:56 (1:0)

Mecz nr 2: ESCO CENTRUM RECYKLINGU - KPL EXPETO 96:64 (2:0)

 

PARA NR II

Mecz nr 1: BACHUSY REAKTYWACJA - PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 95:89 (1:0)

Mecz nr 2: BACHUSY REAKTYWACJA - PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 63:87 (1:1)

Mecz nr 3: BACHUSY REAKTYWACJA - PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 53:69 (1:2)

 

 

DYWIZJA ATLANTYCKA - II RUNDA PLAY OFF

PÓŁFINAŁ (do 3 wygranych)

Mecz nr 1: ALDEMED Centrum Medyczne - EXPETO 61:43 (1:0)

Mecz nr 2: ALDEMED Centrum Medyczne - EXPETO 72:50 (2:0)

Mecz nr 3: ALDEMED Centrum Medyczne - EXPETO 78:50 (3:0)

 

Mecz nr 1: ENERGY BROKER POLAND - OVB ZIELONA GÓRA - SOLID-BUD Developer – 20:0 (vo) [1:0]

Mecz nr 2: ENERGY BROKER POLAND - OVB ZIELONA GÓRA - SOLID-BUD Developer - 76:57 (2:0)

Mecz nr 3: ENERGY BROKER POLAND - OVB ZIELONA GÓRA - SOLID-BUD Developer - 58:64 (2:1)

Mecz nr 4: ENERGY BROKER POLAND - OVB ZIELONA GÓRA - SOLID-BUD Developer - 83:70 (3:1)

 

DYWZIJA WSCHÓD/ZACHÓD (do 2 wygranych)

Mecz nr 1: ESCO CENTRUM RECYKLINGU - WIĘZIENIE STANOWE OHIO 74:64 (1:0)

Mecz nr 2: ESCO CENTRUM RECYKLINGU - WIĘZIENIE STANOWE OHIO 98:66 (2:0)

 

Mecz nr 1: KPL EXPETO - TS BAZYLEWICZ 57:56 (1:0)

Mecz nr 2: KPL EXPETO - TS BAZYLEWICZ 49:54 (1:1)

Mecz nr 3: KPL EXPETO - TS BAZYLEWICZ 69:60 (2:1)

 

Mecz nr 1: DGA - PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 85:91 (po dogrywce) [0:1]

Mecz nr 2: DGA - PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 86:67 (0:2)

 

Mecz nr 1: BACHUSY REAKTYWACJA - MAREK i PRZYJACIELE 85:54 (1:0)

Mecz nr 2: BACHUSY REAKTYWACJA - MAREK i PRZYJACIELE 85:65 (2:0)

 

I RUNDA PLAY OFF – 25.03.2017 r. - 01.04.2017 r.

DYWIZJA ATLANTYCKA

SOLID -BUD DEVELOPER - BOHAR PALETY 85:67 (1:0) –mecz rozegrany 24.03.2017 r.

SOLID -BUD DEVELOPER - BOHAR PALETY 82:46 (1:1)

SOLID-BUD Developer - BOHAR PALETY 82:74 (2:1)

 

ALDEMED CENTRUM MEDYCZNE – CEMBE 66:51 (1:0)

ALDEMED CENTRUM MEDYCZNE – CEMBE 83:59 (2:0)

 

KORONA LUBSKO – EXPETO 73:79 (0:1) – po dogrywce!

KORONA LUBSKO – EXPETO 81:49 (1:1)

KORONA LUBSKO - EXPETO 69:73 (1:2)

 

ENERGY BROKER POLAND – OVB ZG - ZSM ZASTAL 70:55 (1:0)

ENERGY BROKER POLAND – OVB ZG - ZSM ZASTAL 68:73 (1:1)

ENERGY BROKER POLAND - OVB ZIELONA GÓRA - ZSM Zastal 77:64 (2:1)

 

DYWIZJA WSCHODNIA

MENCZESTER JUNAJTED - MAREK I PRZYJACIELE 75:68 (1:0)

MENCZESTER JUNAJTED - MAREK I PRZYJACIELE 60:65 (1:1)

MENCZESTER JUNAJTED - MAREK I PRZYJACIELE 60:69 (1:2)

 

TS BAZYLEWICZ - MAT GROUP WSW 78:63 (1:0)

TS BAZYLEWICZ - MAT GROUP WSW 68:72 (1:1)

TS BAZYLEWICZ - Mat-Group WSW 60:52 (2:1)

 

DGA - MILLENIUM FACTORY 83:55 (1:0)

DGA - MILLENIUM FACTORY 68:79 (1:1)

DGA - MILLENIUM FACTORY 77:59 (2:1)

 

ESCO CENTRUM RECYKLINGU - ŻYRANDOLE  114:62 (1:0)

ESCO CENTRUM RECYKLINGU - ŻYRANDOLE  91:60 (2:0)

 

DYWIZJA ZACHODNIA

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI – OPGK GEOMAP 88:66 (1:0)

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI – OPGK GEOMAP 82:76 (2:0)

 

BACHUSY REAKTYWACJA – BESTIA 76:64 (1:0)

BACHUSY REAKTYWACJA – BESTIA 76:65 (2:0)

 

ARPOL - WIĘZIENIE STANOWE OHIO 59:68 (0:1)

ARPOL - WIĘZIENIE STANOWE OHIO 66:57 (1:1)

ARPOL - WIĘZIENIE STANOWE OHIO 58:77 (1:2)

 

KPL EXPETO - DREWDACH RKA 68:63 (1:0)

KPL EXPETO - DREWDACH RKA 69:46 (2:0)

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Zielonogórski portal sportowy Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów RTV Lubuska TELETOP Gorzów Zastal
System: Dream CMS © 2017 Lubuski Związek Koszykówki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. akceptuj ✓