Jesteś tutaj: Strona główna » LNBA » Przewinienia techniczne

Lista osób ukaranych przewinieniami technicznymi i dyskwalifikującymi:

 

Dywizja Atlantycka:

BOHAR PALETY:

1. Lewandowski M. : T(1k)

2. Dubniewski W. : T(1k),T(17k)

3. Boharewicz P. : T(9k. ławka)

4.Miłej O. : T(3k),T(1p)

5. Michalski M. : T(18k), T(18k)

EXPETO:

1. Masłowski. K. : T(1k),T(1p),T(3p)( kara pauzy w pierwszym meczu o 3 miejsce)

2. Tomiak K. : T(3p. floop)

ALDEMED:

1.Duszynski R. :T(3k), T(5k.), T(14 k.( pauza w 15 kolejce)

2.Brzózka Ł. :T(4k), T(11k.) T(13k)( pauza w 14 kolejce)

3..Chojnacki N. :T(4k)

4.Morkowski R. : T(6k.)

5. Witrylak K. : T(11k.)

6. Loch M. : T(13k. ławka)

CEMBE:

1.Rusiński M.  : T(2k)

2. Wright R. : T (11k. floop),T(18k)

3. Brukszta M. T(17k)

ENERGY BROOKER:

1.Stankiewicz L. : T(4k)

2.Paczkowski J. : T (7k.),T(15k),T(15k)(pauza w 16 kolejce)

3 . Banach B. : T(9k.), T(11k.), T(3p) (pauza w kolejnej rundzie 1-y mecz)

SOLID BUD DEVELOPER:

1.Olszewski S. : T(4k),D(18k) ( kara pauzy w pierwszym meczu playoff)

2. Popiół R. : T(5k.)

3.Taberski G.: T(5k.)

4..Matczak M.: T (7k.),T(9k)

ZSM ZASTAL:

1.Terpiłowski Ł. : T(4k)T( 3p floop)

2. Zabłocki A. : T(3p)

KORONA LUBSKO:

1. Welc B. (Korona) : T(6k.)

2. Kucharski A. : T(12k)

UROLOG:

1. Sanocki J. : T(11k.),T(16k)


Dywizja Wschodnia:

MAT-GROUP WSW

1.Szubert M.: T(2k),T(6k.)

2.Gryglicki P. : T(6k.), T(12k.)

3.Gryglicki W. :T(12k.),T(19k)T(3p)(kara pauzy w pierwszym meczu kolejnej fazy playoff z niebieskimi)(następne przewinienie T kara pauzy 3 mecze-równiez tyczy sie to następnego sezonu 2017/18)

4. Łukaszewski Ł. : T(2p),T(2p)(następne przewinienie T kara pauzy 3 mecze-również tyczy sie to następnego sezonu 2017/18)

WR-24 ECORAX:

1.Karasz M. : T(2k)

2.Landzwojczak P. :T(7k),T(14k.)

TERMO PROJEKT:

1.Piotrowski K. :T(2k)

2.Kucharski P. : T(5k),T(15k),(15k),( pauza w 16 k.)

3.Starovoitov A. : T(6k.)

4.Marcinkowski G.: T(12k.)

5. Wojciechowski P. : T(19k)

TS BAZYLEWICZ:

1.Kolas M. : T(4k)

2.Kowalczyk P. : T(3k)

3. Janecki R. : T(3p)

UKS TRÓJKA:

1.Welc A. : T(3K),T(11k. floop)

2. Grabowiecka A. : T(11k.)

ŻYRANDOLE:

1.Piwowar M.: T(5k)

MILLENIUM:

1.Wojnowski P. : T(5k)

2.Tralewski B.: T(7k.)

3.Kliszewski W. : T(22k)

4. Walenciak A. : T(22k)

MAREK I PRZYJACIELE:

1.Tyliszczak M. :T(6k.) T(9k.)

2. Matczak. M.: T(7k.floop),T(17k)

3.Markisz P.  :T (9k.) D(3p) (kara pauzy w pierwszym meczu kolejnej rundy z bachusami)

4.Tołoczko G. :T(12k.),T(19k),T(19k) ( pauza w 20 k.)

5. Bocian K. : T(14k.),T(1p)T(2p)

6.Silski M. : T(20k. ławka)

7. Potęga G. : T(1p)

MENCZESTER JUNAJTED:

1. Gołąb W. : T(7k.),T(1p),T(1p), (kara pauzy w 2 meczu p.)

2. Klecha B. :T (9k.),T(19k),T(22k) ( kara pauzy w pierwszym meczu playoff)

3. Rudzinski R. :T z (9k.), T(17k)T D(3p)(kara pauzy w kolejnej rundzie 1 mecz z grupa 24)

4. Mielczarek T. : T(22k)

5. Czechowski P. : T(1p)

DGA :

1. Hojan K. : T(18k.),T(21k),T(21k),(kara pauzy w 22 k.)T(1p)

DŻDŻOWNICE:

1. Kedzierzyński P. : T(21k),T(21k)

ESCO CENTRUM RECYKLINGU:

1. Kuciemba P. : T(1p)

 

Dywizja Zachodnia:

BESTIA:

1.Ignaszewski Ł. : T(2k)

2.Kopeć T. : T(4k), T(13k.ławka) T(21k ławka)

3.Bednarczyk K. : T(6k)

4.Sawicki B.: D (6k-kara pauzy 1mecz w 7k)

5.Fiedorowicz A.: T(13k.),T(2p)

6. Zatorski K. : T(20 k)

RYCERZE KRÓLA ARTURA:

1.Strykowski M. : T(2k),T(15k)T(1p),(kara pauzy w 2 meczu p.)

2.Czyżewski T. :T(4k),T(5k)T(1p),(kara pauzy w 2 meczu p.)

3. Szkudlarek J.: T(7k.)

4. Śniedziewski A. : T(9k.),T(2p)

5.Gogół A. : T(16k.),T(22k)

OPGK GEOMAP:

1.Wesołek B. : T(3k)

2.Kucofaj M. : T(4k), T(13k)

3. Siwicki M. : T(13k.floop)

4.Hajdamacha M. : T(8k.)

KORPUS POWIETRZNO-LOTNICZY

1.Gałka A.  : T(3k)

2.Hilenbrand Ł.  : T(3k)

3.Filonowicz P.  : T(3k)

4.Sługocki P.  : T(10k)

5. Darzynkiwicz P. : T(19k) T(21k ławka)

6. Pluciński J. : T(21 k)

WIĘZIENIE STANOWE OHIO:

1.Wieczorek C. : T(3k)

2.Przybysz J. : T(5k)

3.Kokociński B. :T(5k),T(10k),T(1p)( kara pauzy w drugim meczu)

4.Appelbaum K. : T(8k),T(2p)

5. Iszczek M. : T(21k ławka)

ARPOL:

1.Kozera M.  : T(3k), T(13 K.)

2.Lewandowski J. : T(3k), T(15k)

3.Marzec P.  : T(4k),T(2p)

4.Pilarski D. : D (6k-kara pauzy 1 mecz w 7k)

5.Sawicki P.  : T(8k)

6. Hossa M. T(3p)T(3p)T(3p) (kara pauzy w nowym sezonie 3 kolejki,decyzja władz ligi)

DRAGONS:

1.Lubowski T. : T(3k)

2.Proszek A.  :T(5k),T(10k),T(18k),T(18k)( pauza w 19 kolejce)

3. Hercik M. : T( 22k)

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI:

1.Kowalczyk P. : T(4k),T(17k),2T(17 k. Ławka)T(21k ławka)T(1p ławka)

2.Lepko M. : T(15k)

3. Borkowski A. : T(1p)

4.Gawroński R. : T(1p)

5. Jedrzejczak P. : T(1p)

NIEBIESCY:

1.Dobija Z.  : T(5k)

2.Nowak T. : T(13k.)

3.Marciniak K. :T(15k)

GRUPA24:

1.Piotrowski R. : T(5k),T(21k)

BACHUSY:

1. Przecławski M. : T(8k)

2. Der K. : T(11k.),T(16k.) T(19k floop),T(22k) ( kara pauzy w pierwszym meczu playoff)

DUAL MEBLE:

1. Kolasiński R. : T(11k.ławka)

2. Christophe L. : T(21k)

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Zielonogórski portal sportowy Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów RTV Lubuska TELETOP Gorzów Zastal
System: Dream CMS © 2017 Lubuski Związek Koszykówki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. akceptuj ✓