Jesteś tutaj: Strona główna » LNBA » Terminarz bieżący

 

16 KOLEJKA 03-05 MARCA DYWIZJA ATLANTYCKA
MOSiR
KORONA LUBSKO
ENERGY BROKER DRZONKÓW
03.03
20:40
DRZONKÓW
SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL
SOLID BUD DEVELOPER
04.03
14:30
DRZONKOW
DRZONKOW
MOSiR
MOSiR
BOHAR PALETY
ENERGY BROKER DRZONKÓW
ALDEMED
UROLOG
KORONA LUBSKO
CEMBE
EXPETO
ZSM ZASTAL SJO
05.03
05.03
05.03
05.03
15:00
19:45
15:00
13:00
20 KOLEJKA 04-05 MARCA DYWIZJA WSCH/ZACH.
LO3
LO3
LO3
LO3
LO3
LO3
OPGK GEOMAP
DREWDACH RYCERZE KRÓLA ARTURA
GRUPA24
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
TS BAZYLEWICZ
UKS TRÓJKA
BESTIA
BACHUSY REAKTYWACJA
WIĘZIENIE STANOWE OHIO
KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY
DGA
ESCO CENTRUM RECYKLINGU
04.03
04.03
04.03
04.03
04.03
04.03
12:00
13:30
15:15
16:45
18:15
19:45
DRZONKOW
DRZONKOW
DRZONKOW

DRZONKOW
DRZONKOW
DRZONKOW
ARPOL
DŻDŻOWNICE
ŻYRANDOLE

MENCZESTER JUNAJTED
MILLENIUM FACTORY
DUAL MEBLE
NIEBIESCY
MAT-GROUP WSW
MAREK i PRZYJACIELE

WR-24 ECORAX KLUB KOKOSA
TERMO PROJEKT TEAM
DRAGONS
04.03
04.03
04.03

05.03
05.03
05.03
16:00
17:45
19:15

13:30
16:45
18:15
17 KOLEJKA 11-12 MARCA DYWIZJA ATLANTYCKA
12 marca STELMET godz. 17
DRZONKOW
MOSiR

MOSiR
MOSiR
MOSiR
CEMBE
UROLOG

EXPETO
ZSM ZASTAL SJO
KORONA LUBSKO
BOHAR PALETY
SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL

ENERGY BROKER DRZONKÓW
ALDEMED
SOLID BUD DEVELOPER
11.03
11.03

12.03
12.03
12.03
14:30
15:00

12:00
13:30
15:00
21 KOLEJKA 10-12 MARCA
DYWIZJA WSCH/ZACH
MOSiR

LO3
LO3
LO3
LO3
LO3
LO3

DRZONKOW
DRZONKOW
DRZONKOW

LO3
LO3
LO3
UKS TRÓJKA

WR-24 ECORAX KLUB KOKOSA
DUAL MEBLE
DGA
BESTIA
MAT-GROUP WSW
MILLENIUM FACTORY

DRAGONS
MAREK i PRZYJACIELE
KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY

TERMO PROJEKT TEAM
BACHUSY REAKTYWACJA
NIEBIESCY
TS BAZYLEWICZ

ŻYRANDOLE
GRUPA24
DŻDŻOWNICE
WIĘZIENIE STANOWE OHIO
ESCO CENTRUM RECYKLINGU
UKS TRÓJKA

ARPOL
TS BAZYLEWICZ
OPGK GEOMAP

MENCZESTER JUNAJTED
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
DREWDACH RYCERZE KRÓLA ARTURA
10.03

11.03
11.03
11.03
11.03
11.03
11.03

11.03
11.03
11.03

12.03
12.03
12.03
20:40

12:00
13:30
15:15
16:45
18:15
19:45

16:00
17:45
19:15

12:00
13:30
15:00
18 KOLEJKA  17-19 MARCA DYWIZJA ATLANTYCKA
18 marca stelmet godz 18
MOSiR

LO3
MOSiR
MOSiR
MOSiR
MOSiR
LO3
ZSM ZASTAL SJO

ENERGY BROKER DRZONKÓW
ALDEMED

SOLID BUD DEVELOPER
ENERGY BROKER DRZONKÓW
BOHAR PALETY
SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL
EXPETO

SOLID BUD DEVELOPER
UROLOG

CEMBE
ZSM ZASTAL SJO
EXPETO
KORONA LUBSKO
17.03

18.03
18.03

19.03
19.03
19.03
19.03
20:40

14:45
14:45

13:00
14:30
16:15
12:00
22 KOLEJKA 18-19 MARCA DYWIZJA WSCH/ZACH
MOSiR
LO3

LO3
LO3
LO3
LO3
LO3

DRZONKOW
DRZONKOW
DRZONKOW
DRZONKOW
DRZONKOW
MENCZESTER JUNAJTED
ARPOL

TS BAZYLEWICZ
UKS TRÓJKA
WIĘZIENIE STANOWE OHIO
OPGK GEOMAP
ESCO CENTRUM RECYKLINGU

ŻYRANDOLE
DREWDACH RYCERZE KRÓLA ARTURA
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
DŻDŻOWNICE
GRUPA24
MILLENIUM FACTORY
DUAL MEBLE

WR-24 ECORAX KLUB KOKOSA
MAT-GROUP WSW
KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY
BACHUSY REAKTYWACJA
DGA

TERMO PROJEKT TEAM
DRAGONS
NIEBIESCY
MAREK i PRZYJACIELE
BESTIA
18.03
18.03

19.03
19.03
19.03
19.03
19.03

19.03
19.03
19.03
19.03
19.03
13:00
13:00

13:30
15:15
16:45
18:15
19:45

13:30
15:00
16:45
18:15
19:45

Mówią o koszykówce

Gazeta Lubuska Gazeta Wyborcza Zielonogórski portal sportowy Radio Zachód Radio Zielona Góra Radio Gorzów TVP Gorzów RTV Lubuska TELETOP Gorzów Zastal
System: Dream CMS © 2017 Lubuski Związek Koszykówki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. akceptuj ✓