Dokumenty
Kluby
Linki
Kontakt
Archiwum
Aktualności
Lubuski Związek Koszykówki
Informacje o LZK
Z kart historii
Imprezy cykliczne
O stowarzyszeniu: Misja
O stowarzyszeniu: Statut
O stowarzyszeniu: Wsparcie
Kolegium Sędziów
Aktualności Sędziowskie
Skład Kolegium Sędziów
Regulacje dotyczące sędziów
Ligi męskie
U-16 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
EBIS Basket Liga
Lubuska Liga Młodzieżowa
U-11 M
U-10 M
Ligi kobiece
U-16 K
U-14 K
U-22 K
U-18 K
U-12 K
U-11 K
LNBA
LNBA Dywizja Atlantycka
LNBA Dywizja Centralna
LNBA Dywizja Wschodnio-Zachodnia
Informacje i Faule Techniczne
Minikosz
Minikoszykówka chłopców 2010
Minikoszykówka chłopców 2011
Minikoszykówka chłopców 2012
Minikoszykówka dziewcząt 2010
Minikoszykówka dziewcząt 2011
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
U-16 M
U-14 M LUB
U-13 M
U-12 M LUB
U-11 M LUB
U-10 M LUB
U-22 K
U-18 K
U-16 K
U-14 K LUB
U-12 K LUB
U-11 K LUB
Dream Burger Basket Liga
LNBA Dywizja Atlantycka
LNBA Dywizja Centralna
LNBA Dywizja Wschodnia
LNBA Dywizja Zachodnia
LNBA Dywizja Wschodnio-Zachodnia
Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Amatorów
SEZON: 2016/2017
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
LNBA Dywizja Wschodnia
U-16 M
U-14 M LUB
U-13 M
Dream Burger Basket Liga
U-22 K
U-18 K
U-16 K
U-14 K LUB
Dywizja Atlantycka
LNBA Dywizja Wschodnia
Dywizja Zachodnia
MWLA
Dywizja Centralna
LNBA Dywizja Wschodnio-Zachodnia
U-12 M
U-12 K
LLM
U-11 K LUB
U-11 M LUB
U-10 M LUB
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Przechwyty
Przechwyty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
O utrzymanie
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Przechwyty suma
Przechwyty śr
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Przechwyty suma
Przechwyty śr
1.
Artur Cielma
SUPERUBEZPIECZENIA.PL
21
95
4.52
2.
Bartłomiej Kobylański
SUPERUBEZPIECZENIA.PL
24
86
3.58
3.
Dima Bogdanov
DGA
26
75
2.88
4.
Łukasz Mietlicki
SUPERUBEZPIECZENIA.PL
27
74
2.74
5.
Michał Szubert
ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW Z OHIO
24
66
2.75
6.
Adrian Walenciak
MILLENIUM FACTORY
25
65
2.60
7.
Bartosz Kalembkiewicz
SUPERUBEZPIECZENIA.PL
26
60
2.31
8.
Krzysztof Hojan
DGA
26
57
2.19
9.
Paweł Landzwojczak
ECORAX REHAGYM Klub Kokosa
25
54
2.16
10.
Paweł Kuciemba
SUPERUBEZPIECZENIA.PL
25
53
2.12
11.
Michał Zieniewicz
ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW Z OHIO
24
51
2.13
12.
Patryk Przytuła
ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW Z OHIO
26
50
1.92
13.
Jarosław Brzeczka
TS BAZYLEWICZ
24
50
2.08
14.
Maciej Matczak
MAREK I PRZYJACIELE
21
49
2.33
15.
Michał Ślusarczyk
MENCZESTER JUNAJTED
24
48
2.00
16.
Wojciech Kliszewski
MILLENIUM FACTORY
27
47
1.74
17.
Przemysław Kucharski
SYPNIEWSKI TEAM
17
44
2.59
18.
Kacper Janecki
TS BAZYLEWICZ
18
43
2.39
19.
Piotr Landzwojczak
ECORAX REHAGYM Klub Kokosa
25
40
1.60
20.
Paweł Kędzierzyński
DŻDŻOWNICE
19
40
2.11
21.
Piotr Gryglicki
ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW Z OHIO
26
40
1.54
22.
Marcin Dudziński
ŻYRANDOLE
25
40
1.60
23.
Robert Mąkowski
MILLENIUM FACTORY
21
40
1.90
24.
Marek Mól
DŻDŻOWNICE
17
39
2.29
25.
Marek Karasz
ECORAX REHAGYM Klub Kokosa
25
38
1.52
26.
Patryk Malus
DŻDŻOWNICE
19
38
2.00
27.
Przemysław Kowalczyk
MILLENIUM FACTORY
17
38
2.24
28.
Adam Stefanowicz
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
7
37
5.29
29.
Bartosz Uździcki
ŻYRANDOLE
21
37
1.76
30.
Alessandro Torresani
TS BAZYLEWICZ
18
37
2.06
31.
Jakub Dygas
DGA
24
36
1.50
32.
Paweł Szymański
DŻDŻOWNICE
21
35
1.67
33.
Wojciech Gryglicki
ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW Z OHIO
26
35
1.35
34.
Daria Sołczyńska
UKS TRÓJKA
21
35
1.67
35.
Mikołaj Sokołowski
MAREK I PRZYJACIELE
14
35
2.50
36.
Patryk Markisz
MAREK I PRZYJACIELE
23
33
1.43
37.
Alan Starovoitov
SYPNIEWSKI TEAM
13
32
2.46
38.
Maciej Daniszewski
DŻDŻOWNICE
18
32
1.78
39.
Mateusz Dziembowski
MILLENIUM FACTORY
18
32
1.78
40.
Radosław Rudziński
MENCZESTER JUNAJTED
22
32
1.45
41.
Krzysztof Banaś
ECORAX REHAGYM Klub Kokosa
24
31
1.29
42.
Marek Tyliszczak
MAREK I PRZYJACIELE
16
31
1.94
43.
Artur Rudziński
MENCZESTER JUNAJTED
24
31
1.29
44.
Jacek Tarczyło
SUPERUBEZPIECZENIA.PL
15
31
2.07
45.
Artur Borkowski
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
7
30
4.29
46.
Przemysław Bełdzikowski
MILLENIUM FACTORY
17
29
1.71
47.
Gerard Tołoczko
MAREK I PRZYJACIELE
23
29
1.26
48.
Łukasz Kownacki
DGA
25
28
1.12
49.
Michał Czekaj
TS BAZYLEWICZ
20
28
1.40
50.
Filip Kozłowski
DGA
27
27
1.00
51.
Piotr Czechowski
MENCZESTER JUNAJTED
25
27
1.08
52.
Łukasz Łukaszewski
ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW Z OHIO
14
26
1.86
53.
Jakub Stańczyk
ŻYRANDOLE
22
26
1.18
54.
Maciej Janecki
TS BAZYLEWICZ
26
26
1.00
55.
Krzysztof Bocian
MAREK I PRZYJACIELE
23
26
1.13
56.
Krzysztof Sobolewski
TS BAZYLEWICZ
26
25
0.96
57.
Jakub Jankowski
DGA
19
24
1.26
58.
Piotr Kołtko
SYPNIEWSKI TEAM
13
24
1.85
59.
Agata Grabowiecka
UKS TRÓJKA
18
24
1.33
60.
Damian Ziółek
DGA
21
23
1.10
61.
Grzegorz Szczeciński
SYPNIEWSKI TEAM
16
23
1.44
62.
Magdalena Wojtkowiak
UKS TRÓJKA
19
23
1.21
63.
Paweł Wojciechowski
SYPNIEWSKI TEAM
22
22
1.00
64.
Artur Ciesielski
SUPERUBEZPIECZENIA.PL
22
22
1.00
65.
Sebastian Maślanka
TS BAZYLEWICZ
26
22
0.85
66.
Agnieszka Welc
UKS TRÓJKA
12
22
1.83
67.
Szymon Żmudzin
ŻYRANDOLE
21
21
1.00
68.
Kamil Kostrzembski
TS BAZYLEWICZ
14
20
1.43
69.
Grzegorz Marcinkowski
SYPNIEWSKI TEAM
20
20
1.00
70.
Marcin Kasperski
ŻYRANDOLE
23
19
0.83
71.
Tomasz Mielczarek
MENCZESTER JUNAJTED
18
18
1.00
72.
Karol Bednarczyk
USBEST
3
17
5.67
73.
Piotr Cymer
UKS TRÓJKA
16
17
1.06
74.
Michał Lipczyński
MAREK I PRZYJACIELE
22
16
0.73
75.
Leszek Bogusław
ILUZJA HURTOWNIA KWIATÓW WSW Z OHIO
20
15
0.75
76.
Bartosz Muńko
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
7
15
2.14
77.
Paweł Kowalczyk
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
7
15
2.14
78.
Paweł Jędrzejczak
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
7
15
2.14
79.
Dariusz Bluszcz
MENCZESTER JUNAJTED
19
15
0.79
80.
Marcin Wujaszek
ECORAX REHAGYM Klub Kokosa
16
14
0.88
81.
Patryk Wawrzyński
DŻDŻOWNICE
13
14
1.08
82.
Bartosz Wesołek
OPGK GEOMAP
3
14
4.67
83.
Piotr Szukała
ŻYRANDOLE
14
13
0.93
84.
Łukasz Hilenbrand
EXPETO
6
13
2.17
85.
Przemysław Kowalczyk
TS BAZYLEWICZ
17
13
0.76
86.
Bartosz Sawicki
USBEST
3
13
4.33
87.
Marcin Siwicki
OPGK GEOMAP
3
12
4.00
88.
Michał Taborski
SYPNIEWSKI TEAM
21
12
0.57
89.
Roman Gawroński
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
7
12
1.71
90.
Paweł Sługocki
EXPETO
6
12
2.00
91.
Piotr Darzynkiewicz
EXPETO
5
12
2.40
92.
Tomasz Suchowera
BACHUSY
6
12
2.00
93.
Jarosław Wójcik
ECORAX REHAGYM Klub Kokosa
20
11
0.55
94.
Grzegorz Wanatko
SYPNIEWSKI TEAM
11
11
1.00
95.
Maciej Przecławski
BACHUSY
6
11
1.83
96.
Paweł Jakubowski
BACHUSY
6
11
1.83
97.
Aleksandra Pochylska
UKS TRÓJKA
17
11
0.65
98.
Paweł Włodarczak
ECORAX REHAGYM Klub Kokosa
16
10
0.63
99.
Filip Korczowski
DŻDŻOWNICE
21
10
0.48
100.
Daniel Szymański
MENCZESTER JUNAJTED
16
10
0.63
101.
Robert Ślotała
MENCZESTER JUNAJTED
24
10
0.42
102.
Grzegorz Podhajski
DGA
25
9
0.36
103.
Piotr Śnieg
MILLENIUM FACTORY
16
9
0.56
104.
Marek Silski
MAREK I PRZYJACIELE
18
9
0.50
105.
Weronika Jasiak
UKS TRÓJKA
13
9
0.69
106.
Paweł Kaźmierczak
ŻYRANDOLE
19
8
0.42
107.
Jacek Szkudlarek
TS BAZYLEWICZ
2
8
4.00
108.
Grzegorz Potęga
MAREK I PRZYJACIELE
13
8
0.62
109.
Krzysztof Der
BACHUSY
4
8
2.00
110.
Maciej Kucofaj
OPGK GEOMAP
3
7
2.33
111.
Grzegorz Mielcarek
ŻYRANDOLE
13
7
0.54
112.
Artur Gogół
TS BAZYLEWICZ
2
7
3.50
113.
Marek Lepko
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
5
7
1.40
114.
Bartosz Klecha
MENCZESTER JUNAJTED
17
7
0.41
115.
Tomasz Soszka
OPGK GEOMAP
3
6
2.00
116.
Paweł Mroczkowski
FAST NIEBIESCY
3
6
2.00
117.
Krzysztof Gajda
FAST NIEBIESCY
3
6
2.00
118.
Michał Strykowski
TS BAZYLEWICZ
2
6
3.00
119.
Krzysztof Cieślak
USBEST
3
6
2.00
120.
Krzysztof Czerski
BACHUSY
6
6
1.00
121.
Maciej Hajdamacha
OPGK GEOMAP
3
5
1.67
122.
Marcin Miąskiewicz
ECORAX REHAGYM Klub Kokosa
19
5
0.26
123.
Rafał Wieczorek
OPGK GEOMAP
3
5
1.67
124.
Grzegorz Wujczyk
OPGK GEOMAP
3
5
1.67
125.
Ryszard Ciuk
FAST NIEBIESCY
3
5
1.67
126.
Michał Lubas
HARD BOYS
2
5
2.50
127.
Tomasz Maćkowiak
WIĘZIENIE STANOWE OHIO
2
5
2.50
128.
Przemysław Śniedzewski
TS BAZYLEWICZ
2
5
2.50
129.
Andrzej Der
BACHUSY
5
5
1.00
130.
Daniel Smoliński
OPGK GEOMAP
2
4
2.00
131.
Zbigniew Dobija
FAST NIEBIESCY
3
4
1.33
132.
Bartłomiej Grabowski
FAST NIEBIESCY
3
4
1.33
133.
Paweł Sobociński
EXPETO
6
4
0.67
134.
Piotr Filinowicz
EXPETO
5
4
0.80
135.
Andrzej Fiedorowicz
USBEST
3
4
1.33
136.
Jakub Stelmasik
FAST NIEBIESCY
3
3
1.00
137.
Marcin Skonieczny
HARD BOYS
2
3
1.50
138.
Bartosz Tomiak
HARD BOYS
2
3
1.50
139.
Arkadiusz Śniedzewski
TS BAZYLEWICZ
2
3
1.50
140.
Jacek Pluciński
EXPETO
5
3
0.60
141.
Kamil Kwiatkowski
EXPETO
5
3
0.60
142.
Beata Charewicz
UKS TRÓJKA
11
3
0.27
143.
Paweł Czerwonogrodzki
BACHUSY
3
3
1.00
144.
Rafał Iwanowski
OPGK GEOMAP
3
2
0.67
145.
Dariusz Bednarski
FAST NIEBIESCY
3
2
0.67
146.
Michał Czarnowski
HARD BOYS
2
2
1.00
147.
Jurand Przybysz
WIĘZIENIE STANOWE OHIO
2
2
1.00
148.
Tomasz Czyżewski
TS BAZYLEWICZ
2
2
1.00
149.
Dawid Jakubowski
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
4
2
0.50
150.
Mariusz Walczak
EXPETO
6
2
0.33
151.
Tomasz Kopeć
USBEST
3
2
0.67
152.
Daniel Popovic
USBEST
2
2
1.00
153.
Kacper Der
BACHUSY
3
2
0.67
154.
Leszek Milewski
BACHUSY
4
2
0.50
155.
Robert Suchodolski
FAST NIEBIESCY
3
1
0.33
156.
Rafał Kurek
HARD BOYS
2
1
0.50
157.
Radosław Piotrowski
HARD BOYS
2
1
0.50
158.
Piotr Protasiewicz
WIĘZIENIE STANOWE OHIO
1
1
1.00
159.
Aleksander Strączyński
WIĘZIENIE STANOWE OHIO
2
1
0.50
160.
Paweł Luczek
TS BAZYLEWICZ
2
1
0.50
161.
Bartosz Zienkiewicz
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
5
1
0.20
162.
Piotr Fabiś
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI
5
1
0.20
163.
Marek Kilijan
EXPETO
6
1
0.17
164.
Adam Gałka
EXPETO
6
1
0.17
165.
Bartosz Ciesielski
USBEST
2
1
0.50
166.
Tomasz Nowak
FAST NIEBIESCY
3
1
0.33
167.
Adam Rozmarynowski
EXPETO
3
1
0.33
168.
Krystian Gajda
FAST NIEBIESCY
3
0
0.00
169.
Rafał Olejnik
FAST NIEBIESCY
2
0
0.00
170.
Paweł Olejniczak
HARD BOYS
2
0
0.00
171.
Nikodem Tomiak
HARD BOYS
1
0
0.00
172.
Grzegorz Sułkowski
HARD BOYS
1
0
0.00
173.
Piotr Żłobiński
WIĘZIENIE STANOWE OHIO
2
0
0.00
174.
Bartosz Kokociński
WIĘZIENIE STANOWE OHIO
1
0
0.00
175.
Krzysztof Appelbaum
WIĘZIENIE STANOWE OHIO
2
0
0.00
176.
Piotr Baut
WIĘZIENIE STANOWE OHIO
2
0
0.00
177.
Maciej Sikora
WIĘZIENIE STANOWE OHIO
2
0
0.00
178.
Rafał Wróblewski
WIĘZIENIE STANOWE OHIO
2
0
0.00
179.
Michał Kamiński
TS BAZYLEWICZ
2
0
0.00
29.09.2023
Turniej 3x3 im Włodzimierza Ćwiertniaka, Gorzów 24-26.09.2023 r.
19.06.2023
FINAŁ MINIKOSZYKÓWKI LUBUSKIEJ, 17.06.2023 r. Zielona Góra
06.06.2023
Walne Sprawozdawcze Zebranie LZKosz 2023
21.05.2023
FINAŁ MINIKOSZYKÓWKI LUBUSKIEJ U12K, Szprotawa 20.05.2023 r. Wręczenie medali
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Mówią o koszykówce